KONST / Litografier / Färglitografi 11609539
*
nr 1160 9539
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. EA-upplaga, bladets mått: 42x56, Löst blad
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2018
kl 08:50:16
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
nr 1160 9539
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. EA-upplaga, bladets mått: 42x56, Löst blad
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2018 |
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49